Oferujemy KOMPLEKSOWE DORADZTWO w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji inwestycyjnych. W ramach tych usług służymy doborem pomysłu na projekt, dobrem i analizą programu, wypełnieniem wniosku o dofinansowanie oraz wszelkich niezbędnych załączników (w tym biznesplanów), pomocą w zgromadzeniu niezbędnych załączników oraz opinii potwierdzających atrakcyjność projektu (np. potencjał rynkowy, innowacyjny, zgodność z politykami horyzontalnymi Unii Europejskiej), a także kompleksowe doradztwo na etapie realizacji projektów i ich rozliczenia. Pomagamy także Klientom w zakresie odwołania od decyzji organów publicznych oraz w trakcie sporów i kontroli.

Aktualnie w Polsce dotacje inwestycyjne można pozyskać ze źródeł ogólnopolskich, regionalnych lokalnych oraz międzynarodowych, łącznie dostępnych jest w 2020 ponad 50 różnorodnych programów.

Dotacje inwestycyjne mogą dotyczyć m.in:

  • rozpoczęcia lub rozwinięcia działalności gospodarczej
  • zakupu lub budowy nieruchomości
  • zakupu maszyn i urządzeń
  • zakupu pojazdów
  • zakupu lub wytworzenia oprogramowania
  • zakupu praw własności przemysłowej

W przypadku zainteresowania naszymi usługi prosimy o kontakt – poprzez wypełnienie załączonej Ankiety do wstępnej oceny projektu inwestycyjnego.

Polecamy również usługę SKANER, gdyż w ramach niej prezentujemy regularnie naszym Klientom różnorodne możliwości w tym zakresie.

Kontakt z nami

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Właścicielem marki
Subwencje dla firm

jest CERES HOLDING Sp. z o.o.

Leszczyńskiego 4/29 

50-078 Wrocław

PN-PT: 8:00-18:00

SOB: 8:00-14:00