Od 20 lat konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje doradcze, aby móc coraz bardziej kompleksowo zaspakajać potrzeby naszych Klientów głownie z sektora biznesu.

Zaczęliśmy w 2000 roku od specjalizacji w zakresie finansów wraz pojawieniem się pierwszych zapowiedzi programów przedakcesyjnych z Unii Europejskiej. W kolejnych latach obsługiwaliśmy programy strukturalne ze środków UE oraz liczne programy krajowe. Naszymi Klientami były głownie firmy z sektora miaro, małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługiwaliśmy także duże międzynarodowe korporacje, wyższe uczelnie , jednostki samorządowe i rządowe.

Nasze usługi rozwijały się i ewaluują nadal.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji strategii integracji naszych marek doradczych w jeden brand Doradcy365.pl

Nasze marki

Jako Grupa Doradcza świadczymy obecnie szerokie spectrum usług konsultingowych i szkoleniowych w następujących dziedzinach:

DORADZTWO STRATEGICZNE I ORGANIZACYJNE

Wdrażanie zmian i restrukturyzacje przedsiębiorstw, odkupywanie biznesów w tym także zadłużonych i nierentownych, fuzje i przejęcia, pozyskiwanie inwestorów, wyceny przedsiębiorstw, ustanawianie tymczasowych zarządów, analizy pod kątem upadłości.

KONSULTING BIZNESOWY

Generowanie pomysłów na biznes, kojarzenie pomysłodawców z inwestorami, pomoc dla StartUp

DORADZTWO PRAWNE

Zakładanie, likwidacja, przekształcenia i zawieszanie działalności gospodarczych i Spółek, RODO, obsługa wszelkich spraw w KRS, obsługa postępowań przetargowych, Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych, AEO

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Audyty i wdrożenia RODO, szkolenia i konsultacje z zakresu ochrony danych osobowych, usługi Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, Regulaminy i Polityki Prywatności, audyty bezpieczeństwa informatycznego

DORADZTWO W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Rejestracja w Bazie danych Odpadowych (BDO), KOBIZE, ISO 14001, sprawozdania środowiskowe w tym do Urzędów Marszałkowskich i GUS, PRPT, CRO, analizy i pomiarów fizykochemicznych ścieków deszczowych, przemysłowych, pomiary emisji zanieczyszczeń do powietrza, pomiary hałasu w środowisku, sporządzanie, aktualizacja dokumentacji (pozwoleń) związanych z prawem ochrony środowiska.

DORADZTWO FINANSOWE

Finansowanie obrotowe i inwestycyjne, kredyty, leasingi, factoring, pożyczki, finansowanie inwestycji proekologicznych w tym fotowoltaiki, renegocjacje warunków finansowania, konsolidacje, restrukturyzacje finansowania, zawieranie ugód z wierzycielami finansowymi, biznes plany, analizy finansowe

DZIAŁ INNOWACJI I NOWYCH TECHNOLOGII

Poszukiwanie i odkrywanie innowacji w przedsiębiorstwach, usprawnianie procesów technologicznych i usługowych, doradztwo z zakresu innowacji technologicznych i IT, robotyzacja firm, tworzenie zaawansowanych systemów informatycznych, wykorzystanie sztucznej inteligencji w firmach

DZIAŁ FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Dotacje europejskie i krajowe na działalność B+R, innowacje, inwestycje, tworzenie miejsc pracy, rozwój działalności gospodarczej, rozwój eksportu, szkolenia i doradztwo, pożyczki z dofinansowaniem unijnym

DORADZTWO MARKETINGOWE

Doradztwo w zakresie nowoczesnego marketingu, projektowanie i zarządzanie kampaniami e-marketingowymi w tym w mediach społecznościowych Facebok Ads, Google Adwords, tworzenie nowoczesnych serwisów www, e-commerce, cyfryzacja i przenoszenie biznesu do Internetu, audyty i restrukturyzacje działów handlowych i sprzedaży

DORADZTWO KADROWE

Audyty kadrowe, restrukturyzacje kadrowe, projektowanie systemów płacowych i motywacyjnych, rozwiązywanie konfliktów w zespołach, poprawa efektywności i motywacji pracowników, doradztwo w zakresie rekrutacji, wdrażanie rozwiązań wellbeingowych.

USŁUGI ADMNISTRACYJNE online

Wirtualne biuro, wirtualny sekretariat

Jesteśmy dobrze dobraną grupą złożoną ze specjalistów w dziedzinach prawa, ekonomii, finansów, rachunkowości, informatyki, nauk technicznych, ochrony środowiska i psychologii . Do naszego Zespołu zaprosiliśmy wybitnych ekspertów i połączyliśmy siły, by wspólnie tworzyć proste rozwiązania dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w biznesie i na potrzeby projektów naszych Klientów tworzymy interdyscyplinarne zespoły co często przesądza o naszej skuteczności. Wypracowaliśmy jakość usług, która pozwala naszym Klientom czuć się bezpiecznie.

Liczba naszych stałych współpracowników z różnych dziedzin wynosi obecnie powyżej 100 osób.

Decydując się na współpracę z nami otrzymasz

 • Dyspozycyjność
 • Pomagamy wdrażać różne rozwiązania biznesowe firmom i instytucjom na terenie całego kraju. Dystans nie stanowi dla nas bariery.
 • Transparentność
 • Hołdujemy zasadom otwartości i wzajemnego zaufania, dlatego każdy element naszej oferty jest dokładnie i jasno opisany.
 • Wsparcie zawodowców
 • Znamy się na tym, co robimy, bo zajmujemy się tym już od ponad 20 lat i pomogliśmy w tym czasie tysiącom firm i instytucji.
 • Zaangażowanie
 • Każdej sprawie poświęcamy 100% naszej uwagi i energii, ponieważ wiemy, że w przypadku biznesu nie ma miejsca na półśrodki.
 • 365/7/24
 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz, ponieważ wiemy, że ważne sprawy nie mogą czekać.
 • Otwartość
 • Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, dlatego jeżeli podczas naszej współpracy pojawią się jakiekolwiek pytania – nie wahaj się ich zadać.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy wieloletnie doświadczenie w rożnych obszarach działalności biznesowej, a nasi eksperci brali udział w tysiącach różnych projektów w Polsce i zagranicą.

Stworzyliśmy własne procedury, które podnoszą tempo i efektywność prac.

Stosujemy jasną komunikację. Nasze wdrożenia przebiegają sprawnie i bez komplikacji.

Zapewniamy spokój i pewność, że dopełnione zostały wszystkie wymogi prawne.

Kontakt z nami

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Właścicielem marki
Subwencje dla firm

jest CERES HOLDING Sp. z o.o.

Leszczyńskiego 4/29 

50-078 Wrocław

PN-PT: 8:00-18:00

SOB: 8:00-14:00