Nasza usługa polega na wyszukiwaniu dotacji, subwencji, ulg i umorzeń z których możesz skorzystać. W ramach tej usługi będziemy prowadzić stały monitoring wszelkich możliwych form wsparcia dla Twojego przedsiębiorstwa – dopasowanych do wielkości Twojej firmy i województwa, w którym prowadzisz działalność. Będziesz otrzymywać e-milowo informacje o zapowiadanych, planowanych i nowo uruchamianych naborach wniosków.

Będziemy systematycznie przeglądać za Ciebie około 60 stron internetowych różnych instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy dla przedsiębiorców. Dzięki temu zyskasz wiele możliwości uzyskania dodatkowych środków na prowadzenie swojego biznesu. W przypadku niektórych konkursów będzie możliwe zlecenie nam pomocy w przygotowaniu wniosków, a w pozostałych przypadkach będziesz mógł liczyć na cenne wskazówki umożliwiacie  samodzielnie aplikowanie o środki.

Usługa ta jest adresowana do:

  • samozatrudnionych
  • mikro firm
  • małych firm
  • średnich firm
  • dużych firm

Zobacz przykład raportu jaki wysłaliśmy do klienta, dzięki czemu może on wcześniej przygotować się do aplikowania o dotację.

Aktualnie mamy 94 możliwości programów dotacyjnych, ulg, umorzeń i subwencji w całej Polsce.

WYPRÓBUJ NAS

Pierwszą umowę zawieramy na 3-miesięczny okres próbny. Umowa nie będzie automatycznie przedłużana.

GWARANCJA RZETELNOŚCI

Gwarantujemy że w okresie współpracy każdemu klientowi przestawimy propozycję konkretnego programu pomocowego, dopasowanego do wielkości jego firma oraz województwa w którym działa. Jeżeli w ciągu 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy nie znajdziemy żadnego dopasowanego programu wówczas zwracamy 100% wpłaconej kwoty za usługę.

BONUS

Każdemu klientowi który korzysta z usługi SKANER gwarantujemy rabat 5% na wszystkie inne usługi doradcze i konsultingowe jakie zawrze z nami w okresie ważności tej usługi.

SKANER
dla samozatrudnionych,
rolników, mikro i małych firm
PLN129
  • Netto + 23% VAT
    miesięcznie
SKANER
dla średnich
i dużych firm
PLN249
  • Netto + 23% VAT
  • miesięcznie

Kontakt z nami

Obsługujemy Klientów z całej Polski
Właścicielem marki
Subwencje dla firm

jest CERES HOLDING Sp. z o.o.

Leszczyńskiego 4/29 

50-078 Wrocław

PN-PT: 8:00-18:00

SOB: 8:00-14:00